DRUKUJ LISTĘ     GENERUJ PDF
temat szkolenia l. godz. forma miejsce termin koordynator status
flaga PolskiInternet – źródło postępu zawodowego nauczyciela i rozwoju językowego dziecka 4 31 maja 2017 (środa) Mirosława Janowska

miroslawa.janowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 55

rejestracja

(lista rezerwowa)

flaga PolskiKreatywne zabawy z książką 2 25 maja 2017 (czwartek) Dominika Ringwelska

dominika.ringwelska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 02

rejestracja zakończona
flaga PolskiMENTORING W SZKOLE (CZ. III) – OTWARTA AKADEMIA ROZWOJU CEN 4 20 maja 2017 (sobota) Katarzyna Gęba

katarzyna.geba@cen.gda.pl

tel. 583404142

rejestracja
flaga PolskiŚwietlica w edukacji wczesnoszkolnej. Warsztat pracy nauczyciela wychowawcy 6 20 maja 2017 (sobota) Joanna Aleksandrowicz

joanna.aleksandrowicz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 20

rejestracja zakończona
flaga PolskiA SENSE OF PLACE 4 17 maja 2017 (środa) Mirosława Janowska

miroslawa.janowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 55

rejestracja
flaga PolskiSuperwizja w pracy pedagoga szkolnego 3 15 maja 2017 (poniedziałek) Marzena Kozłowska

marzena.kozlowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 51

rejestracja
flaga PolskiKamishibai – wykorzystanie japońskiej sztuki opowiadania historii w edukacji językowej 6 13 maja 2017 (sobota) Małgorzata Bukowska-Ulatowska

malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 43

rejestracja

(lista rezerwowa)

flaga PolskiProgramy nauczania. Tworzenie czy modyfikacja? Programy nauczania w praktyce szkolnej 8 od 13 maja 2017 (sobota) do 3 czerwca 2017 (sobota) Anna Krajnowska

anna.krajnowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 27

rejestracja

(lista rezerwowa)

Podstawa programowa języka regionalnego – języka kaszubskiego. Treści kształcenia. aspekty pedagogiczne i językoznawcze. Prezentacja propozycji programu nauczania do ośmioletniej szkoły podstawowej 6 8 maja 2017 (poniedziałek) Renata Mistarz

renata.mistarz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 45

rejestracja
flaga PolskiWspółpraca szkół zawodowych z pracodawcami – jak to robić? Dobre praktyki 3 27 kwietnia 2017 (czwartek) Jolanta Kijakowska

jolanta.kijakowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 56

rejestracja
flaga PolskiLudzki wymiar– o jakości przestrzeni w szkole i wokół szkoły – warsztaty plastyczne 5 22 kwietnia 2017 (sobota) Piotr Zubowicz

piotr.zubowicz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 14

rejestracja

(lista rezerwowa)

Szkolenie w zakresie egzaminowania na kartę rowerową 8 22 kwietnia 2017 (sobota) Elżbieta Formela

elzbieta.formela@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 18

rejestracja
flaga PolskiWykorzystywanie nowoczesnych technologii w nauczaniu (gr. II) 4 22 kwietnia 2017 (sobota) Małgorzata Bukowska-Ulatowska

malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 43

rejestracja

(lista rezerwowa)

flaga PolskiBiblioterapia w praktyce szkolnej 3 22 kwietnia 2017 (sobota) Dominika Ringwelska

dominika.ringwelska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 02

rejestracja zakończona
I spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli informatyki 6 21 kwietnia 2017 (piątek) Urszula Kornas-Krzyżykowska

urszula.kornas-krzyzykowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 07

rejestracja
EWD 2016 – wykorzystanie wskaźników w ewaluacji wewnętrznej szkoły 4 21 kwietnia 2017 (piątek) Magdalena Urbaś

magdalena.urbas@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 22

rejestracja
flaga PolskiDzień z Moje Bambino – warsztaty dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej 4 20 kwietnia 2017 (czwartek) Joanna Aleksandrowicz

joanna.aleksandrowicz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 20

rejestracja zakończona
Logiczne myślenie w treningu twórczości 5 20 kwietnia 2017 (czwartek) Urszula Kornas-Krzyżykowska

urszula.kornas-krzyzykowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 07

rejestracja zakończona
flaga PolskiKreatywnie na lekcjach języka polskiego – nowe spojrzenie na uczniowską aktywność 3 12 kwietnia 2017 (środa) Dominika Ringwelska

dominika.ringwelska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 02

rejestracja

(lista rezerwowa)

I spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli fizyki 6 10 kwietnia 2017 (poniedziałek) Urszula Kornas-Krzyżykowska

urszula.kornas-krzyzykowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 07

rejestracja
flaga PolskiSuperwizja w pracy nauczyciela i wychowawcy 3 10 kwietnia 2017 (poniedziałek) Marzena Kozłowska

marzena.kozlowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 51

rejestracja zakończona
I spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli biologii 6 8 kwietnia 2017 (sobota) Urszula Kornas-Krzyżykowska

urszula.kornas-krzyzykowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 07

rejestracja
Ruch – Przestrzeń – Muzyka (w edukacji wczesnoszkolnej) 10 od 8 kwietnia 2017 (sobota) do 9 kwietnia 2017 (niedziela) Joanna Aleksandrowicz

joanna.aleksandrowicz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 20

rejestracja zakończona
flaga PolskiMetody aktywizujące i techniki uczenia się – jak skutecznie wspomagać uczniów w procesie nauki 4 8 kwietnia 2017 (sobota) Justyna Konkel

justyna.konkel@cen.gda.pl

tel. 583404114

rejestracja zakończona
flaga PolskiCoaching, tutoring, mentoring w pracy nauczyciela kształcenia zawodowego 6 8 kwietnia 2017 (sobota) Jolanta Kijakowska

jolanta.kijakowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 56

rejestracja
„Agenci CSI w szkole”- zastosowanie technik kryminalistycznych w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych ( 3 edycja) 8 8 kwietnia 2017 (sobota) Magdalena Urbaś

magdalena.urbas@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 22

rejestracja

(lista rezerwowa)

flaga PolskiWdrażanie nowej podstawy programowej a nadzór pedagogiczny dyrektora 3 6 kwietnia 2017 (czwartek) Katarzyna Gęba

katarzyna.geba@cen.gda.pl

tel. 583404142

rejestracja
Bezpieczeństwo wycieczek szkolnych 3 6 kwietnia 2017 (czwartek) Elżbieta Formela

elzbieta.formela@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 18

rejestracja zakończona
flaga PolskiWdrażanie podstawy programowej języka regionalnego – języka kaszubskiego w wychowaniu przedszkolnym i ośmioletniej szkole podstawowej (Gdańsk II) 3 5 kwietnia 2017 (środa) Renata Mistarz

renata.mistarz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 45

rejestracja
flaga PolskiROBOTYKA DLA SMYKA: LOFI Robot – edycja II 2 5 kwietnia 2017 (środa) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
flaga PolskiROBOTYKA DLA SMYKA: LOFI Robot 2 5 kwietnia 2017 (środa) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
flaga PolskiROBOTYKA DLA SMYKA: Dash i Dot – edycja II 2 4 kwietnia 2017 (wtorek) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
flaga PolskiROBOTYKA DLA SMYKA: Dash i Dot 2 4 kwietnia 2017 (wtorek) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
I spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli chemii 6 3 kwietnia 2017 (poniedziałek) Urszula Kornas-Krzyżykowska

urszula.kornas-krzyzykowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 07

rejestracja
flaga PolskiZabawy w matematykę w TIK wymiarze 4 3 kwietnia 2017 (poniedziałek) Justyna Konkel

justyna.konkel@cen.gda.pl

tel. 583404114

rejestracja

(lista rezerwowa)

flaga PolskiOffline też jest cool – profilaktyka e-uzależnień 20 od 3 kwietnia 2017 (poniedziałek) do 24 kwietnia 2017 (poniedziałek) Jolanta Szulga

jolanta.szulga@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 62

rejestracja
I spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli w obszarze kompetencji społecznych 6 1 kwietnia 2017 (sobota) Beata Kapela-Bagińska

beata.kapela-baginska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 02

rejestracja
flaga PolskiJak radzić sobie z prowokacyjnymi zachowaniami ucznia. Metoda konstruktywnej konfrontacji 6 1 kwietnia 2017 (sobota) Małgorzata Pęczkowska

malgorzata.peczkowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 23

rejestracja
flaga PolskiNowe media na lekcji języka niemieckiego dla dzieci i młodzieży 4 1 kwietnia 2017 (sobota) Małgorzata Bukowska-Ulatowska

malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 43

rejestracja

(lista rezerwowa)

I spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli matematyki 6 31 marca 2017 (piątek) Beata Kuna

beata.kuna@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 57

rejestracja
I spotkanie sieci współpracy i samokształcenia psychologów i pedagogów 6 30 marca 2017 (czwartek) Luiza Zgirska-Bądz

luiza.zgirska-badz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 57

rejestracja
flaga PolskiReforma edukacji – krok po kroku 5 30 marca 2017 (czwartek) Piotr Zubowicz

piotr.zubowicz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 14

rejestracja
flaga PolskiROBOTYKA DLA SMYKA: OzoBoty (edycja II) 2 29 marca 2017 (środa) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
flaga PolskiROBOTYKA DLA SMYKA: OzoBoty 2 29 marca 2017 (środa) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
flaga PolskiWdrażanie podstawy programowej języka regionalnego – języka kaszubskiego w wychowaniu przedszkolnym i ośmioletniej szkole podstawowej (Kościerzyna) 3 27 marca 2017 (poniedziałek) Renata Mistarz

renata.mistarz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 45

rejestracja
flaga PolskiROBOTYKA DLA SMYKA: Scottie Go! – edycja II 2 27 marca 2017 (poniedziałek) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
flaga PolskiROBOTYKA DLA SMYKA: Scottie Go! 2 27 marca 2017 (poniedziałek) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
Mentoring w szkole cz. II – Otwarta Akademia Rozwoju CEN 4 25 marca 2017 (sobota) Katarzyna Gęba

katarzyna.geba@cen.gda.pl

tel. 583404142

rejestracja zakończona
Gry planszowe i karciane na lekcji języka angielskiego 4 25 marca 2017 (sobota) Małgorzata Bukowska-Ulatowska

malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 43

rejestracja zakończona
Neurodydaktyka – jak wykorzystać potencjał ucznia? 5 25 marca 2017 (sobota) Urszula Kornas-Krzyżykowska

urszula.kornas-krzyzykowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 07

rejestracja zakończona
Nauczyciel – badacz 8 25 marca 2017 (sobota) Magdalena Urbaś

magdalena.urbas@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 22

rejestracja zakończona
flaga PolskiWdrażanie podstawy programowej języka regionalnego – języka kaszubskiego w wychowaniu przedszkolnym i ośmioletniej szkole podstawowej (Gdańsk I) 3 22 marca 2017 (środa) Renata Mistarz

renata.mistarz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 45

rejestracja zakończona
flaga PolskiOdkryjmy świat szwedzkiej literatury dla dzieci! 2 22 marca 2017 (środa) Dominika Ringwelska

dominika.ringwelska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 02

rejestracja zakończona
flaga PolskiNiezawodne recepty na nagłe zastępstwa 4 22 marca 2017 (środa) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
flaga PolskiRobotyka dla młodzieży 8 19 marca 2017 (niedziela) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
flaga PolskiOcenianie kształtujące na lekcjach języka obcego (poziom podstawowy), edycja II 6 18 marca 2017 (sobota) Małgorzata Bukowska-Ulatowska

malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 43

rejestracja zakończona
flaga PolskiRobotyka dla dzieci 8 18 marca 2017 (sobota) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
Sytuacje trudne w pracy nauczyciela matematyki 6 18 marca 2017 (sobota) Urszula Kornas-Krzyżykowska

urszula.kornas-krzyzykowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 07

rejestracja zakończona
flaga PolskiMetoda WebQuestu z cyklu TIK w szkole 4 18 marca 2017 (sobota) Justyna Konkel

justyna.konkel@cen.gda.pl

tel. 583404114

rejestracja zakończona
flaga PolskiWarsztaty antydyskryminacyjne 8 18 marca 2017 (sobota) Elżbieta Formela

elzbieta.formela@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 18

rejestracja zakończona
flaga PolskiJak radzić sobie z prowokacyjnymi zachowaniami ucznia. Metoda konstruktywnej konfrontacji 6 18 marca 2017 (sobota) Małgorzata Pęczkowska

malgorzata.peczkowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 23

rejestracja zakończona
flaga PolskiNauka programowania Baltie z lekcją pokazową (Tczew) 3.5 17 marca 2017 (piątek) Sebastian Pilich

sebastian.pilich@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 66

rejestracja zakończona
flaga PolskiNauka programowania Baltie z lekcją pokazową (Puck) 3.5 16 marca 2017 (czwartek) Sebastian Pilich

sebastian.pilich@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 66

rejestracja zakończona
flaga PolskiWdrażanie podstawy programowej języka regionalnego – języka kaszubskiego w wychowaniu przedszkolnym i ośmioletniej szkole podstawowej (Bytów) 3 15 marca 2017 (środa) Renata Mistarz

renata.mistarz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 45

rejestracja zakończona
flaga PolskiNauka programowania Baltie z lekcją pokazową (Słupsk) 3.5 15 marca 2017 (środa) Sebastian Pilich

sebastian.pilich@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 66

rejestracja zakończona
flaga PolskiNauka programowania Baltie z lekcją pokazową (Gdynia) 3.5 14 marca 2017 (wtorek) Sebastian Pilich

sebastian.pilich@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 66

rejestracja zakończona
Edukacja dla bezpieczeństwa w szkole średniej – spotkanie warsztatowo-konsultacyjne 3 14 marca 2017 (wtorek) Elżbieta Formela

elzbieta.formela@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 18

rejestracja zakończona
flaga PolskiJak efektywnie współpracować? – praca zespołowa nauczycieli w kształceniu zawodowym 4 14 marca 2017 (wtorek) Jolanta Kijakowska

jolanta.kijakowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 56

rejestracja zakończona
flaga PolskiNauka programowania Baltie z lekcją pokazową (Gdańsk) 3.5 13 marca 2017 (poniedziałek) Sebastian Pilich

sebastian.pilich@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 66

rejestracja zakończona
Kurs na kierownika wypoczynku 10 od 11 marca 2017 (sobota) do 12 marca 2017 (niedziela) Elżbieta Formela

elzbieta.formela@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 18

rejestracja zakończona
flaga PolskiŚwietlica w edukacji wczesnoszkolnej. Warsztat pracy nauczyciela wychowawcy 6 11 marca 2017 (sobota) Joanna Aleksandrowicz

joanna.aleksandrowicz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 20

rejestracja zakończona
flaga PolskiWzór na rozwój. Realizacja podstawy programowej z historii i wiedzy o społeczeństwie wykorzystujących tematy i metod pracy z obszarów Edukacji Globalnej 4 11 marca 2017 (sobota) Anna Krajnowska

anna.krajnowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 27

rejestracja zakończona
flaga PolskiKlasa chce zrobić film 16 od 11 marca 2017 (sobota) do 18 marca 2017 (sobota) Piotr Zubowicz

piotr.zubowicz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 14

rejestracja zakończona
flaga PolskiEtyka nie tylko dla smyka 3 7 marca 2017 (wtorek) Joanna Aleksandrowicz

joanna.aleksandrowicz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 20

rejestracja zakończona
Medyczne i psychologiczne aspekty funkcjonowania dziecka z FAS/FASD 5 4 marca 2017 (sobota) Marzena Kozłowska

marzena.kozlowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 51

rejestracja zakończona
flaga PolskiPorozumienie bez przemocy w szkole. Budowanie w szkole relacji pomagających w nauce 6 4 marca 2017 (sobota) Małgorzata Pęczkowska

malgorzata.peczkowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 23

rejestracja zakończona
flaga PolskiCo bohaterowie „Lalki” mogliby mieć do powiedzenia współczesnym czytelnikom? 2 1 marca 2017 (środa) Dominika Ringwelska

dominika.ringwelska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 02

rejestracja zakończona
flaga PolskiAplikacje i platformy do nauki programowania 5 26 lutego 2017 (niedziela) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
flaga Polski„IPET bez tajemnic”. Opracowywanie indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego dla ucznia posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego 8 25 lutego 2017 (sobota) Jolanta Szulga

jolanta.szulga@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 62

rejestracja zakończona
flaga PolskiTIK i multimedia na lekcji wf 4 25 lutego 2017 (sobota) Katarzyna Gęba

katarzyna.geba@cen.gda.pl

tel. 583404142

rejestracja zakończona
flaga PolskiPodstawy kodowania w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej 5 25 lutego 2017 (sobota) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
flaga PolskiKamishibai – wykorzystanie japońskiej sztuki opowiadania historii w edukacji językowej 6 25 lutego 2017 (sobota) Małgorzata Bukowska-Ulatowska

malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 43

rejestracja zakończona
Awans zawodowy na nauczyciela dyplomowanego – podstawy prawne i dokumentacja 3 18 lutego 2017 (sobota) Katarzyna Gęba

katarzyna.geba@cen.gda.pl

tel. 583404142

rejestracja zakończona
Awans zawodowy na nauczyciela mianowanego – podstawy prawne i dokumentacja 3 18 lutego 2017 (sobota) Katarzyna Gęba

katarzyna.geba@cen.gda.pl

tel. 583404142

rejestracja zakończona
flaga Polski„Niegrzeczny uczeń” na lekcji języka obcego – podejście skoncentrowane na rozwiązaniach (szkoła podstawowa) 4 18 lutego 2017 (sobota) Małgorzata Bukowska-Ulatowska

malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 43

rejestracja zakończona
flaga Polski„Niegrzeczny uczeń” na lekcji języka obcego – podejście skoncentrowane na rozwiązaniach (gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna) 4 18 lutego 2017 (sobota) Małgorzata Bukowska-Ulatowska

malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 43

rejestracja zakończona
EWD 2016 – wykorzystanie wskaźników w ewaluacji wewnętrznej szkoły 6 18 lutego 2017 (sobota) Magdalena Urbaś

magdalena.urbas@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 22

rejestracja zakończona
flaga PolskiTeatr w szkole 10 od 18 lutego 2017 (sobota) do 19 lutego 2017 (niedziela) Piotr Zubowicz

piotr.zubowicz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 14

rejestracja zakończona
Odwróć lekcję – to działa! 5 18 lutego 2017 (sobota) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
flaga PolskiQR kody na lekcji oraz w organizacji gier i konkursów z cyklu TIK w szkole 4 18 lutego 2017 (sobota) Justyna Konkel

justyna.konkel@cen.gda.pl

tel. 583404114

rejestracja zakończona
flaga PolskiPrzeciwdziałanie mowie nienawiści w szkole 8 18 lutego 2017 (sobota) Elżbieta Formela

elzbieta.formela@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 18

rejestracja zakończona
flaga PolskiJak uczyć się języka empatycznej komunikacji? 6 18 lutego 2017 (sobota) Małgorzata Pęczkowska

malgorzata.peczkowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 23

rejestracja zakończona
flaga PolskiSeminar zur aktuellen Landeskunde 10 od 17 lutego 2017 (piątek) do 18 lutego 2017 (sobota) Ewa Furche

ewa.furche@cen.gda.pl

tel. 58 3404110

rejestracja zakończona
flaga PolskiGrywalizacja na lekcjach języka polskiego 2 16 lutego 2017 (czwartek) Dominika Ringwelska

dominika.ringwelska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 02

rejestracja zakończona
flaga PolskiWykorzystywanie nowoczesnych technologii w nauczaniu (gr. I) 4 11 lutego 2017 (sobota) Małgorzata Bukowska-Ulatowska

malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 43

rejestracja zakończona
Rozwijanie umiejętności złożonych na lekcjach przedmiotów przyrodniczych: biologii, chemii, fizyce i geografii 6 11 lutego 2017 (sobota) Magdalena Urbaś

magdalena.urbas@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 22

rejestracja zakończona
Programy nauczania. Tworzenie czy modyfikacja? Programy nauczania w praktyce szkolnej 8 od 11 lutego 2017 (sobota) do 18 lutego 2017 (sobota) Anna Krajnowska

anna.krajnowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 27

rejestracja zakończona
Konstruowanie opinii do poradni psychologiczno-pedagogicznych. Rozpoznawanie indywidualnych trudności w pracy i funkcjonowaniu ucznia. 4 10 lutego 2017 (piątek) Jolanta Szulga

jolanta.szulga@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 62

rejestracja zakończona
Ocenianie kształtujące na lekcjach języka polskiego w praktyce 2 8 lutego 2017 (środa) Dominika Ringwelska

dominika.ringwelska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 02

rejestracja zakończona
Przygotowanie nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy 30 / / od 6 lutego 2017 (poniedziałek) do 12 lutego 2017 (niedziela) Elżbieta Formela

elzbieta.formela@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 18

rejestracja zakończona
flaga PolskiOcenianie kształtujące na lekcjach języka obcego (poziom podstawowy) 4 4 lutego 2017 (sobota) Małgorzata Bukowska-Ulatowska

malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 43

rejestracja zakończona
„Ruch – Przestrzeń – Muzyka” w przedszkolu 10 od 4 lutego 2017 (sobota) do 5 lutego 2017 (niedziela) Joanna Aleksandrowicz

joanna.aleksandrowicz@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 20

rejestracja zakończona
Przygotowanie do egzaminów zewnętrznych. Kształtowanie umiejętności wymaganych na egzaminach zewnętrznych historia wos 4 4 lutego 2017 (sobota) Anna Krajnowska

anna.krajnowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 27

rejestracja zakończona
flaga PolskiJak radzić sobie z prowokacyjnymi zachowaniami ucznia. Metoda konstruktywnej konfrontacji 6 4 lutego 2017 (sobota) Małgorzata Pęczkowska

malgorzata.peczkowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 23

rejestracja zakończona
flaga PolskiRozwijanie umiejętności życiowych ucznia 20 / 30 stycznia 2017 (poniedziałek) Małgorzata Pęczkowska

malgorzata.peczkowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 23

rejestracja zakończona
flaga PolskiRozwiązywanie problemów wychowawczych w szkole i placówce 4 28 stycznia 2017 (sobota) Marzena Kozłowska

marzena.kozlowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 51

rejestracja zakończona
„Agenci CSI w szkole” Zastosowanie technik kryminalistycznych w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych (2 edycja) 8 28 stycznia 2017 (sobota) Magdalena Urbaś

magdalena.urbas@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 22

rejestracja zakończona
Trening kreatywności 15 od 27 stycznia 2017 (piątek) do 25 lutego 2017 (sobota) Urszula Kornas-Krzyżykowska

urszula.kornas-krzyzykowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 07

rejestracja zakończona
Myślenie wizualne jako nowa technika pracy nauczyciela 6 20 stycznia 2017 (piątek) Beata Symbor

beata.symbor@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 29

rejestracja zakończona
flaga PolskiSztuka zadawania pytań na lekcji języka angielskiego 4 14 stycznia 2017 (sobota) Małgorzata Bukowska-Ulatowska

malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 43

rejestracja zakończona
flaga PolskiNauka przez zabawę. Gry na lekcji języka niemieckiego 4 14 stycznia 2017 (sobota) Małgorzata Bukowska-Ulatowska

malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 43

rejestracja zakończona
flaga PolskiTablica interaktywna w szkole 4 14 stycznia 2017 (sobota) Justyna Konkel

justyna.konkel@cen.gda.pl

tel. 583404114

rejestracja zakończona
flaga PolskiPorozumienie bez przemocy w szkole. Budowanie w szkole relacji pomagających w nauce 6 14 stycznia 2017 (sobota) Małgorzata Pęczkowska

malgorzata.peczkowska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 23

rejestracja zakończona
flaga PolskiCo czytać i dlaczego? 2 10 stycznia 2017 (wtorek) Dominika Ringwelska

dominika.ringwelska@cen.gda.pl

tel. 58 340 41 02

rejestracja zakończona
W celu udoskonalania naszego serwisu używamy plików cookie. Możesz zablokować ich zapisywanie na Twoim komputerze, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij